1.06.2021

Dzień Dziecka

czerwca to święto wszystkich dzieci. W naszej szkole był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości oraz niespodzianek.
Przedszkolaki ten dzień spędziły na sportowo. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Zabawę zaczęliśmy od konkurencji sportowych na świeżym powietrzu m.in skoki w workach, rzut woreczkami do celu, bieg
z jajkiem, tor przeszkód. Było także przeciąganie liny, do którego zaprosiliśmy uczniów z klasy 1a.
Po zabawach sportowych dzieci namalowały obrazek pt. „Wiosenna łąka” na dużym pudełku tekturowym, który możemy podziwiać w ogrodzie szkolnym. Po zakończonych zabawach wybraliśmy się do Cukierni Róża na pyszne lody. Na koniec wszyscy razem mogliśmy zatańczyć w rytm wesołej muzyki. Dla Przedszkolaków na pewno był to dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń!