5.03.2021

Spotkanie z policjantem

Odwiedziny przedstawiciela Policji cieszą się w naszej szkole dużą popularnością. 02.03.2021r. zaszczycił nas swoją obecnością dzielnicowy- pan Rafał. Opowiedział jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu można powiedzieć jak się nazywamy, a komu nie? Nasi uczniowie posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z naszym gościem. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Pan policjant chętnie opowiedział dzieciom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów.
Serdecznie dziękujemy Panu Rafałowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.