Trening piłkarski

Światowy Dzień Piłki Nożnej został ustanowiony przez ONZ i obchodzony jest co roku 10 grudnia. Jego głównym celem jest zjednoczenie zarówno piłkarzy jak i kibiców oddanych tej grze sportowej. Piłka nożna dla wielu z nas to nie tylko zwykła gra. W tym dniu w naszej szkole królowała piłka . W trakcie zajęć przedszkolaki dowiedziały się m.in. Ilu zawodników liczy drużyna piłkarska? Gdzie znajduje się największy stadion w Polsce? Ile kilometrów przebiegają piłkarze podczas meczu? oraz poznali najsławniejszych piłkarzy świata. Dzieci wykonały również pracę plastyczną pt.” Moja wymarzona piłka”, a także dowiedzieli się jakie cechy ma dobry piłkarz. Na zakończenie odbył się trening piłkarski, który rozpoczął się piłkarską rozgrzewką oraz ćwiczeniami ruchowymi z piłkami, szarfami i woreczkami. Były też strzały w bramkę. Trening sprawił przedszkolakom ogromną radość. Serdecznie dziękujemy Panu Januszowi za przeprowadzenie profesjonalnych zajęć dla naszych uczniów!