Dzień Pluszowego Misia

Z okazji “Dnia Pluszowego Misia” obchodzonego dnia 25.11. uczniowie na zajęciach świetlicowych angażowali się w tworzenie prac plastycznych. Wykorzystywali różne techniki
i materiały, tworząc portrety swojego misia. Ich twórczość była imponująca, a atmosfera sprzyjała wspólnej zabawie i rozwijaniu umiejętności artystycznych. To fascynujące doświadczenie, które nie tylko rozwijało ich umiejętności plastyczne, ale także pobudzało kreatywność każdego z nich zostało częściowo zarejestrowane na poniższych fotografiach, a każdy miał swój własny charakter. W ramach tego wyjątkowego dnia, dzieci również poznały krótką historię pluszowego misia z filmu edukacyjnego pt. “Historia Misia”, która została później omówiona z uczniami. Poznali świat życia i zwyczaje różnych gatunków niedźwiedzi. Dodatkowo rozwiązując krzyżówki i mini quizy pogłębiali swoją wiedzę o misiach. Na koniec uczestnicy świetlicy integrowali się podczas zabaw ruchowych przy muzyce tworząc wesołą atmosferę.