19.01.2020

Bajkowy bal karnawałowy

Sobota 18 stycznia to dzień tańców i zabaw w naszej szkole. Na sali balowej i szkolnych korytarzach można było spotkać Supermanów, strażaków, piratów, policjantów, księżniczki, wróżki, motylki …….. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać uczniów było bardzo trudno.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz przygotowanie poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok.