Spotkanie z trenerem piłki nożnej

13 września 2021 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III spotkali się z trenerem LKS „ Wisła ” Czernichów. Pan Roman Piwowarczyk opowiedział, na czym polega jego praca oraz w jaki sposób można zdobyć licencję trenera. Dzieci zwiedziły szatnię klubu, oglądały puchary, medale, dyplomy zdobyte przez drużynę. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z aktywnie spędzanego czasu i uprawiania sportu. Trener wskazał, jakie cechy powinien mieć dobry piłkarz oraz zachęcał do trenowania piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych. Zwrócił uwagę na systematyczne trenowanie, które przynosi wiele satysfakcji i radości, przede wszystkim wtedy, kiedy odnosi się sukcesy. Dzieci były bardzo zainteresowane i chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sportu i znanych sportowców. Spotkanie zakończyło się wspólnym treningiem.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.