Co słychać w świetlicy szkolnej?

Nasza sala świetlicowa zmieniła się nie do poznania. Nastąpiło małe przemeblowanie. Zmieniono układ mebli świetlicowych oraz ławek, a także wykonano specjalną szafkę na plecaki. Przyczyniło się to do pozyskania większej przestrzeni do zabaw. Dokupione zostały pomoce do zajęć ruchowych, klocki edukacyjne, elementy do ścieżek sensorycznych, piankowe maty podłogowe oraz kilka kształtek rehabilitacyjnych, czyli materace, opony, belki. Dzięki rodzicom uczniów naszej szkoły otrzymaliśmy nowe i używane gry planszowe i dydaktyczne, które wzbogaciły już niemałą naszą kolekcję. Oprócz tego dostaliśmy projektor, który ułatwia oglądanie bajek i filmów edukacyjnych podczas zajęć. Mamy nowy wystrój okien. Założone żaluzje „dzień-noc” świetnie sprawdzają się podczas zajęć, a poza tym ciekawie się prezentują.

Zapraszamy do galerii…