3.10.2022

Nasze zasady

Witamy wszystkie Świetliki i ich Rodziców w kolejnym roku szkolnym. Świetlica jest miejscem gdzie „ Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki” ( G. Doman). Podczas zajęć świetlicowych te dwa rodzaje aktywności dzieci przeplatają i łącza się nieustannie. Ważne jest, aby każdy Świetlik realizując swoje potrzeby zabawy – nauki czuł się w niej dobrze. W tym celu potrzebne są zasady świetlicowe, które każdy powinien znać i przestrzegać. Podczas zajęć panie wychowawczynie zapoznały dzieci z zasadami, które zostały umieszczone na gazetce edukacyjnej. Jeśli ktoś zapomni, to zawsze może spojrzeć i już będzie wiedział jak powinien postępować, aby było kulturalnie, miło, wesoło i bezpiecznie.