1.12.2019

Światowy Dzień Pluszowego Misia

21 listopada Świetliki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do świetlicy szkolnej ze swoim misiem lub ulubioną maskotką. Przybyły pluszaki małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i z wyjątkowym imieniem. Dzieci wraz ze swoimi przytulankami zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia oraz wspólnie bawiły się przy piosenkach m.in: „Mały miś”, „Misie szare” . Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy chustą animacyjną, tor przeszkód z maskotkami, zagadki, misiowe tańce, prace plastyczne. Dzieci wykazały ogromne zainteresowanie Dniem Pluszowego Misia i okazało się, że mimo wielu nowoczesnych zabawek, pluszowe misie i maskotki są wciąż ulubionymi przytulankami dzieci. Dziękujemy za wspólną zabawę.