Konkursy

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2021/2022

  • Julia Kucharska (klasa 4a) zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Płynie, wije się Wisła”
  • Gabriela Kanarek (klasa 6a) zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Płynie, wije, się Wisła”
  • Maja Kolano (klasa 3a) zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”
  • Alan Suder (klasa 3a) zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”
  • Emilia Śmiech (klasa 2b) otrzymała Dyplom Mistrza Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
  • Patrycja Dudek (klasa 2b) otrzymała Dyplom Mistrza Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
  • Kaja Leśniewska (klasa 2b) otrzymała Dyplom Eksperta Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
  • Weronika Jezioro (klasa 2b) otrzymała Dyplom Eksperta Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
  • Dominika Boroń (klasa 4a) laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • Gabriela Kanarek (klasa 6a) laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • Igor Rakoczy (klasa 4b) laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • Grzegorz Konik (klasa 5a) laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • Franciszek Dela (klasa 6a) laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • Jakub Grzywa (klasa 7b) laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • Stanisław Sęk (klasa 7b) laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • Rafał Zajgier (klasa 8b) laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • Patrycja Dudek (klasa 2b) laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
  • Łukasz Żak (klasa 2a) laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
  • Mikołaj Korpała (klas 2a) laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
  • Justyna Dela, Katarzyna Dejwor, Gabriela Galos (klasa 8b) zdobyły II miejsce w XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Polskie Parki Krajobrazowe”
  • Liliana Jachymiak (klasa 1a) laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zuch
  • Maja Malik (klasa 3a) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  • Adam Boroń (klasa 2b) zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  • Emilia Śmiech (klasa 2b) zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
  • Weronika Jezioro (klasa 2b) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
  • Emilia Śmiech (klasa 2b) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
  • Dominika Boroń (klasa 4a) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
  • Weronika Jezioro (klasa 2b) zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Płynie, wije się Wisła”
  • Maja Malik (klasa 3a) zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Płynie, wije, się Wisła”

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2020/2021

  • Stanisław Sęk (klasa 6b) zdobył III miejsce w Konkursie „Krakowska Matematyka”
  • Dawid Galos (klasa 8a) laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Orzeł Informatyczny”
  • Sebastian Pardiak (klasa 8b) laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Orzeł Informatyczny”
  • Dominika Boroń (klasa 3a) zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
  • Jakub Grzywa (klasa 6b) zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
  • Stanisław Sęk (klasa 6b) zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
  • Lena Saczka (oddział przedszkolny) zdobyła nagrodę w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Domowy zwierzyniec”
  • Julia Gałka (oddział przedszkolny) zdobyła nagrodę w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Domowy zwierzynie”
  • Anna Iwanowska (klasa 1b) zdobyła nagrodę w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Domowy zwierzyniec”

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2019/2020

  • Magdalena Kolano (klasa 8a) zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie o świętym Janie Pawle II
  • Anna Dejwor (klasa 8a ) zdobyła IV miejsce w Gminnym Konkursie o świętym Janie Pawle II
  • Daria Stańko (klasa 8a ) zdobyła VI miejsce w Gminnym Konkursie o świętym Janie Pawle II
  • Magdalena Brzyszczyk (klasa 3b) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym
  • Szymon Paszcza (klasa 3b) zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym
  • Lena Lis (oddział przedszkolny) zdobyła nagrodę w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Afrykańska przygoda”
  • Malwina Grzesiczak (oddział przedszkolny) zdobyła nagrodę w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Afrykańska przygoda”
  • Agnieszka Niewiadomska (oddział przedszkolny) zdobyła nagrodę w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Afrykańska przygoda”
  • Anna Dejwor (klasa 8a) zdobyła wyróżnienie i nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Morze potworów”
  • Milena Wołek (klasa 6a) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Łamaniec ortograficzny” i otrzymała medal oraz tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii”
  • Weronika Jastrzębska (klasa 7b) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Łamaniec ortograficzny”
  • Zuzanna Jastrzębska (klasa 8b) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Łamaniec ortograficzny”
  • Emilia Kowalczyk (klasa 7a) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Łamaniec ortograficzny”
  • Katarzyna Dejwor (klasa 6b) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Multiteście z Biologii
  • Rozalia Kołodziej (klasa 6b) – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej
  • Magdalena Kolano (klasa 8a) – zdobyła tytuł Mistrza Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  • Franciszek Tuchowski (klasa 3b) – zdobył tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  • Grzegorz Konik (klasa 3b) – zdobył tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  • Michał Świerguła (klasa 3a) – zdobył tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  • Jakub Grzywa (klasa 5b) – zdobył tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  • Maja Malik (klasa 1a) – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zuch
  • Michał Świerguła (klasa 3a) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zuch

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Ogólnopolski Test Ortograficzny

  • Laureat– Nadia Kapusta kl.3a
  • Laureat– Kinga Kołacz kl. 3b
  • Wyróżnienie- Kamila Grzywa kl. 3a
  • Wyróżnienie- Franciszek Dela kl. 3a

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

  • Laureat– Franciszek Dela kl. 3a, uzyskał tytuł Mistrza Logicznego Myślenia
  • Wyróżnienie- Nadia Kapusta kl. 3a, uzyskała tytuł Eksperta Logicznego Myślenia
  • Wyróżnienie- Kacper Sroka kl. 3a, uzyskał tytuł Eksperta Logicznego Myślenia

Ogólnopolski  Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

  • Wyróżnienie- Michał Świerguła kl. 2a
  • Wyróżnienie- Dominik Brożyna kl. 3b

Ogólnopolski Konkursu „Zuch

  • Laureat– Dominika Boroń- kl.1a
  • Laureat– Ignacy Knapik- kl.1a
  • Laureat– Kacper Gondek- kl.1a
  • Laureat– Zuzanna Sroka- kl.1b

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko- Planeta

  • Wyróżnienie- Szczepan Deluga kl. 3a

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

  • Wyróżnienie- Dominik Brożyna kl. 2b

Ogólnopolski  Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

  • Laureat Szczepan Deluga kl. 2a

Ogólnopolski Konkurs „Zuch

  • Laureat– Natalia Jachymiak kl. 1a
  • Laureat– Michał Świerguła kl. 1a
  • Laureat– Maja Wołek kl. 1a
  • Laureat– Szymon Paszcza kl. 1b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Zuch

  • Laureat– Patryk Czekajski kl. 3a
  • Laureat– Zuzanna Rajczyk kl. 3a

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Ogólnopolski Test Ortograficzny

  • Laureat– Milena Wołek, kl. 3a
  • Wyróżnienie- Julia Dzierwa kl.3a
  • Wyróżnienie- Małgorzata Socha kl.3a
  • Wyróżnienie- Amelia Haber kl. 3b

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko- Planeta

  • Milena Wołek– nagroda książkowa za uzyskanie najwyższego wyniku w szkole
  • Wyróżnienie- Julia Dzierwa kl. 3a
  • Wyróżnienie- Patryk Grzywa kl.3a
  • Wyróżnienie- Natalia Kowalczyk kl. 3a
  • Wyróżnienie- Kamil Samek kl. 3a
  • Wyróżnienie- Pola Bałuszek kl. 3b
  • Wyróżnienie- Katarzyna Dejwor kl. 3b
  • Wyróżnienie- Gabriela Galos kl. 3b
  • Wyróżnienie- Faustyna Janik kl. 3b
  • Wyróżnienie- Rozalia Kołodziej kl.3b
  • Wyróżnienie- Krzysztof Rysz kl. 3b

Ogólnopolski Konkurs „Zuch

  • Laureat– Julia Dzierwa kl. 3a
  • Laureat– Patrycja Siastała kl. 2b
  • Laureat– Franciszek Dela kl. 1a

Ogólnopolski  Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

  • Wyróżnienie- Kamil Samek kl. 3a
  • Wyróżnienie- Pola Bałuszek kl. 3b
  • Wyróżnienie- Gabriela Galos kl. 3b
  • Wyróżnienie- Franciszek Strączek kl. 2a
Rozmiar czcionki
Kontrast