Szkoła Podstawowa w Czernichowie

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia

1.03. 2019r. uczniowie kl. II- VIII wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, do którego swój udział zgłosiło 9984 uczniów z całej Polski. W konkursie zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej dla trzech grup wiekowych ( kl. 1-3, kl. 4-6, oraz kl. 7-8 i 3G) naszą szkołę reprezentowało 66 uczniów.

Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwiała trening i rozwój logicznego myślenia, tak bardzo ważnego nie tylko w matematyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów.

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli wspaniałe wyniki, potwierdzając wysoki poziom opanowania wiadomości i umiejętności matematycznych, a przede wszystkim wybitne zdolności logicznego myślenia i rozwiązywania sytuacji problemowych z którymi musieli się zmierzyć rozwiązując zadania konkursowe.

Tytuł Mistrza Logicznego Myślenia uzyskali laureaci konkursu:
  • Franciszek Dela- kl. 3a
  • Sebastian Pardiak – kl. 6b
Tytuł Eksperta Logicznego Myślenia uzyskali uczniowie wyróżnieni:
  • Nadia Kapusta- kl. 3a
  • Kacper Sroka- kl. 3a
  • Dominik Kołodziej- kl. 6b
  • Magdalena Kolano- kl. 7a
  • Maciej Dzierwa- kl. 8b

Pozostali uczestnicy konkursu również uzyskali bardzo dobre wyniki. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji tego konkursu dołączą do grona laureatów.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!