5.06.2023

Piknik rodzinny

W słoneczną niedzielę 4 czerwca 2023 r. mieliśmy okazję kolejny raz spotkać się na Pikniku Rodzinnym, który tym razem odbył się na terenie Klubu Sportowego LKS Czernichów. Wszyscy uczestnicy naszej szkolnej imprezy świetnie się bawili. Mogli też skorzystać z wielu atrakcji m.in.: dmuchanej zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, strzelnicy, stoiska ze sterowanymi modelami samochodów, kącika eksperymentów, manufaktury biżuterii, wielkich baniek mydlanych, ozdobnych tatuaży, kolorowych warkoczyków, balonów czy fotobudki. Na boisku został zorganizowany turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży pod przewodnictwem pana Romana Piwowarczyka, nie zabrakło także mini rozgrywek sportowych. Wrażeń było bez liku, a całą atmosferę uświetniły liczne występy naszych uczniów oraz zaproszonych gości. Z kolei na głodnych i spragnionych czekał grill oraz kawiarenka z pysznymi lodami, watą cukrową, ciastami i napojami.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Danucie Filipowicz Wójt Gminy Czernichów oraz naszym licznym sponsorom za wsparcie finansowe, a także wszystkim Współorganizatorom, Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom za pomoc przy organizacji tej świetnej imprezy.

Galeria zdjęć – zapraszamy