Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
7.09.2019

Nowy Rok Szkolny 2019/2020

2 września 2019r. w Szkołe Podstawowej im. T. Kościuszki w Czernichowie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość poprzedziła Msza św. w intencji dzieci, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. Po mszy św. wszyscy udali się do szkoły. Dyrektor powitał wszystkich zgromadzonych oraz zaprosił na program artystyczny przygotowany przez uczniów kl.3a pod kierunkiem p. Bożeny Krawackiej.

Następnie Dyrektor szkoły p. Stefan Pagacz przedstawił uczniom klasy 1a i 1b oraz dzieciom z oddziału przedszkolnego swoje wychowawczynie. Po zakończonej części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym, wszystkim Uczniom naszej szkoły, a szczególnie pierwszoklasistom, którzy rozpoczęli wspaniałą przygodę z nauką, życzymy wielu sukcesów w nauce, wytrwałości w realizacji marzeń oraz radosnych chwil spędzonych w szkole.

Zapraszamy do galerii zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego