Wyniki konkursu “Mój znaczek odblaskowy”

W ramach akcji “Odblaskowa szkoła” zorganizowano konkurs plastyczny „Mój znaczek odblaskowy”, który skierowany był do uczniów klas 0 – 3 szkoły podstawowej. Jego celem było upowszechnianie wśród uczniów znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz zasad bezpiecznego korzystania z infrastruktury komunikacyjnej, popularyzacja noszenia odblasków od najmłodszych lat, a także rozwijanie zainteresowań plastycznych. W ramach konkursu złożono 39 ciekawych i kolorowych prac. Jury oceniając prace brało pod uwagę przede wszystkim walory artystyczne i estetyczne, pomysłowość, samodzielność i jej zgodność z tematyką. Wybór był bardzo trudy, jednak członkowie komisji zgodnie wybrali 9 prac zwycięskich. Jury oceniło prace w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 0 -1 oraz uczniowie klas 2 – 3.

Wyniki w kategorii klas 0 -1:
I miejsce: M. Kolano
II miejsce: A. Suder
III miejsce: M. Malik
Wyróżnienie: A. Niewiadomska

Wyniki w kategorii klas 2 – 3:
I miejsce: M. Dejwor
II miejsce: Sz. Wiecheć
III miejsce: Z. Sroka
Wyróżnienie: M. Czekajska, N. Jachymiak

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy!