11.05.2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Zuch

Dnia 25 lutego 2020r. uczniowie kl. 1-3 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Zuch, do którego swój udział zgłosiło 8415 uczniów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów. Pytania konkursowe dotyczyły zagadnień z zakresu edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania rozwijające umiejętność czytania ze zrozumieniem, krzyżówki, rebusy i łamigłówki matematyczne sprawdzające zdolności logicznego myślenia.
Uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki, potwierdzając wysoki poziom zdobytych w szkole wiadomości i umiejętności.

Tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Zuch zdobyli:

Maja Malik- kl. 1a

Maja osiągnęła wspaniały wynik- za rozwiązanie konkursowego testu zdobyła 204 pkt./ 210 pkt. zajmując 4 miejsce w Polsce
.
Michał Świerguła- kl. 3a

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów !