Inscenizacja legendy o Bazyliszku
22.06.2019

Inscenizacja Legendy o warszawskim Bazyliszku

Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. okazał się dniem pełnym wrażeń zwłaszcza dla uczniów klasy 4b, którzy mogli pochwalić się swoimi aktorskimi umiejętnościami przed szerszą publicznością. Przez ostatnie miesiące uczestnicy zajęć koła polonistycznego pod kierunkiem p. Pauliny Biel szlifowali swój występ teatralny. Zadbali o dekoracje, kostiumy i efekty dźwiękowe.

Inscenizacja Legendy o warszawskim Bazyliszku została dwukrotnie zaprezentowana przed zaproszonymi gośćmi: wychowankami Przedszkola Samorządowego, podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej w Radwanowicach-Czernichowie prowadzonej przez Fundację im. Brata Alberta, młodszymi kolegami z klas I-III i Oddziału Przedszkolnego naszej szkoły. Spektakl dodatkowo wzbogacono o występ Ani Nowak z klasy 6b, która przepięknie zagrała na saksofonie oraz taniec Angeliki Bączek i Julii Morawskiej łączący elementy hip hopu i tańca towarzyskiego.
Wszyscy artyści zostali przyjęci z wielkim entuzjazmem i nagrodzeni gromkimi brawami.

Po przedstawieniu podopieczni WTZ zostali zaproszeni na drobny poczęstunek i miło spędzili czas w towarzystwie naszych uczniów.

Zobacz galerię zdjęć z przedstawienia.