Informacje dotyczące próbnego egzaminu ósmoklasisty

Szanowni Państwo,

W związku z próbnymi egzaminami klas ósmych, które będą się odbywać w szkole w dniach 17 – 19 marca br., uczniowie przychodzą do szkoły wg. poniższego planu:

godz. 8.45 – klasa VIIIa (uczniowie o nr 1-4 oraz 6, 7 i 13), egzamin w sali nr 10, wejście nr 1 (główne)

godz. 9.00 – klasa VIIIa (uczniowie o nr 8 -12 oraz 14), egzamin w sali nr 11, wejście nr 1 (główne),

godz. 8.45 – klasa VIIIb, egzamin w sali nr 3, wejście nr 2 (boczne).

W egzaminie mogą uczestniczyć uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych kompatybilnych z objawami Covid – 19.
Na  teren szkoły uczniowie wchodzą w maseczkach (można je zdjąć tylko w salach egzaminacyjnych), obowiązkowo dezynfekują ręce i zachowują dystans.
Na egzaminie uczniowie korzystają wyłącznie z własnych przyborów. Mogą na salę wnieść butelkę wody mineralnej.
Prosimy także uczniów i rodziców  o zapoznanie się z Wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania w 2021 r. testów diagnostycznych …. do egzaminu ósmoklasisty (strona CKE).
W przypadku opadów deszczu lub śniegu uczniowie przynoszą obuwie zamienne.

POWODZENIA