12.09.2021

Jak skutecznie się uczyć ? – zajęcia warsztatowe

W klasach czwartych odbyły się pierwsze zajęcia warsztatowe z pedagogami szkolnymi poświęcone uczeniu się.

Celem zajęć było poznanie technik skutecznego uczenia się i zapamiętywania. Opanowanie tych umiejętności na pewno pomoże w osiąganiu sukcesów szkolnych oraz skróci czas niezbędny na przygotowanie się do lekcji.

W czasie zajęć dzieci wykonały plakaty dotyczące uczenia się. Wykorzystując swoją inwencję twórczą
i kreatywność, uczniowie pokazali na plakatach, co jest gwarancją sukcesu w nauce. Prace umieszczono na klasowej gazetce ściennej i posłużą do propagowania skutecznych metod uczenia się.

Żywimy nadzieję, że w sercach i pamięci naszych uczniów zajęcia pozostawiły niezatarty ślad, a kiedyś nauka stanie się ich pasją.

Pedagodzy szkolni