Biała Szkoła w Kościelisku 2018

Biała Szkoła w Kościelisku 2018

W dniach od 5 do 9 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły przebywali w Kościelisku. Tegoroczny wyjazd został zorganizowany już po raz siódmy. Młodzi adepci narciarstwa mieli możliwość integracji, spędzania wolnego czasu w ciekawy sposób, rozwijania zainteresowań, umiejętności narciarskich i nauki jazdy na snowboardzie. Zapoznawali się również z kulturą regionu tatrzańskiego. Wdrażali się do samodzielności, zaradności, współdziałania w zespole oraz zdrowej rywalizacji podczas  gry w tenisa stołowego i piłkarzyków.

Po godzinach spędzonych na stoku relaksowali się w chochołowskich termach, na kręgielni, w kinie i podczas spaceru po Krupówkach. Wieczory spędzali na wspólnych dyskotekach lub wieczorkach, integrując się ze kolegami i koleżankami ze szkoły podstawowej w Rybnej. Wspólny wyjazd był bardzo udany, obfitował w wiele ciekawych i atrakcyjnych zdarzeń. Już dzisiaj myślimy o następnej wspaniałej białej szkole!