DENTOBUS W SZKOLE

Uprzejmie informujemy, że na mocy „Porozumienia w zakresie udzielania świadczeń opieki zdrowotnej dla uczniów w dentobusie” zawartego w dniu 12 września 2019 roku pomiędzy Gminą Czernichów
a Stomatologią Piaseczno Sp. z o.o. – w dniu 19 lutego 2021 r. od godz. 8.30 do godz. 12.30 przy naszej szkole będzie działał mobilny gabinet stomatologiczny tzw. dentobus.
Z gabinetu tego mogą skorzystać nasi uczniowie. Podczas wizyty w dentobusie będą wykonywane przeglądy stomatologiczne oraz w miarę możliwości zabiegi profilaktyczne (fluorkowanie).
Podczas wizyty ucznia/dziecka w dentobusie wskazana jest obecność rodzica/opiekuna.
Każdy uczeń, który będzie korzystał z dentobusu musi mieć oświadczenie wypełnione i podpisane
przez rodzica/opiekuna.

Oświadczenie oraz szczegółowe informacje dotyczące pracy dentobusu znajdują się w załączniku poniżej, można także pobrać w szkole.