Drużynowe Biegi Powiatowe 2018
8.05.2018

Drużynowe Biegi Powiatowe 2018

24 kwietnia w Skawinie zostały rozegrane Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Zawody odbyły się na terenie starorzecza  Skawinki, w pięknych okolicznościach przyrody i doskonałych warunkach pogodowych. W biegach wystartowali mistrzowie gmin z całego powiatu krakowskiego ziemskiego.

Szkołę w Czernichowie reprezentowały dwie drużyny dziewcząt oraz drużyna chłopców. Zawodniczki i zawodnicy dali z siebie wszystko.  Drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Czernichowie spisały się bardzo dobrze i uplasowały się na premiowanych lokatach. Ekipa dziewcząt starszych w składzie: Agnieszka Stańko, Malwina Odrzywołek, Gabriela Guzik, Dorota Odrzywołek oraz Gabrysia Smółka zajęły miejsce drugie, ustępując jedynie Szkole w Krzeszowicach. Dziewczęta  startujące w młodszej kategorii wiekowej zajęły miejsce czwarte (Amelia Łukowska, Anna Dejwor, Zuzia Grzywa, Aleksandra i Oliwia Mądry).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.