21.01.2020

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały wspaniały program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Babci i Dziadka pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali występy wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały układy taneczne. Dziadkowie obejrzeli jasełka, wspólnie z wnukami zaśpiewali kolędę ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz pastorałkę ,,Dnia jednego”. Odbył się również świąteczny pokaz mody. Babcie i dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, żeby jak najpiękniej wyrazić swoją miłość do ukochanych dziadków. Następnie nasi wyjątkowi goście udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów. Dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty i dbały o to, żeby spotkanie z dziadkami upłynęło w miłej, serdecznej i pełnej wzruszeń atmosferze.