Dzień Edukacji Narodowej 2017
14.10.2017

Dzień Edukacji Narodowej 2017

 W piątek 13 października w Szkole Podstawowej w Czernichowie odbyły się obchody Święta Edukacji Narodowej, które co roku wypada 14 października.

Ten dzień to nasze wspólne święto, dzień, w którym w sposób szczególny my uczniowie okazujemy wdzięczność naszym pedagogom i innym pracownikom szkoły. Z tej okazji Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Sławomiry Kuchcińskiej i Magdaleny Dobaj przygotował uroczystą akademię. Podczas występu młodzież złożyła życzenia i podziękowała wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi szkoły za codzienne poświęcenie oraz trud wkładany w nauczanie, wychowanie i kształtowanie młodego pokolenia Polaków. Przy tej okazji wręczone zostały również nagrody Wójta i Dyrektora Szkoły. Obchody zakończyły się występem chóru szkolnego pod przewodnictwem pana Mariusza Piejko.

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Samorząd Uczniowski