Dzień Misia

Od niemal 120 lat pluszowe misie towarzyszą dzieciom na całym świecie, bawili się nimi nasi rodzice i dziadkowie, i mimo coraz nowocześniejszych
i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. 25 listopada ogłoszono Dniem Pluszowego Misia, również w naszej szkole uczciliśmy to sympatyczne święto! Każda z klas 0-3 przygotowała na ten dzień coś wyjątkowego, bardzo „misiowego”: były filmy i bajeczki, prezentacje multimedialne, piosenki i tańce, zgadywanki i łamigłówki, szycie maskotek, wyklejanki, wycinanki i kolorowanki. Dzieci mogły przynieść do szkoły swoje ulubione maskotki i wspólnie z kolegami pobawić się nimi.
W starszych klasach część uczniów zamieniła swoje codzienne, szkolne stroje na zabawne, bajkowe przebrania. Było mnóstwo śmiechu i zabawy.
Przy okazji zorganizowano zbiórkę pluszaków, które – mamy nadzieję – choć odrobinę umilą trudne chwile małym pacjentom Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego.