16.10.2021

Dzień Tabliczki Mnożenia

11 października 2021r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, w którą zaangażowało się ponad 5 tysięcy szkół. W naszej szkole, w tym dniu zostały przeprowadzone egzaminy z tabliczki mnożenia, nie tylko dla uczniów ale i również wśród nauczycieli oraz pracowników obsługi. Każdy, kto zdał pomyślnie egzamin otrzymał Certyfikat i uzyskał tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. Uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia podczas gier, zabaw oraz konkursów matematycznych. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły
w uczniach wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki,
a matematyczne święto na długo zostanie w ich pamięci.

Za rok ponownie przyłączymy się do akcji, bo najlepsza jest nauka przez zabawę!

Zapraszamy do galerii