26.04.2026

Giga Laurka dla Strażników Lasów

Jak co roku nasza szkoła z radością włączyła się w ogólnopolską akcję „Giga Laurka dla Strażników Lasów”. Uczniowie klas 1–3 z ogromnym zaangażowaniem wykonali barwne, pełne serca laurki, które są wyrazem wdzięczności dla Strażników Lasów za ich codzienną troskę o przyrodę oraz nasze wspólne bezpieczeństwo. Dzieci poprzez swoją twórczość mogły nauczyć się, jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego i jak istotną rolę odgrywają osoby dbające o lasy. Akcja ma na celu nie tylko podziękowanie Strażnikom Lasów za ich odpowiedzialną pracę, ale także kształtowanie wśród najmłodszych postaw proekologicznych, wrażliwości na piękno natury oraz szacunku do pracy innych.

#GigaLaurka#StrażnicyLasów#ChronimyPrzyrodę#EkoSzkoła