Giga Laurka dla Strażników Lasów!

W dniu 4 maja br. przypada święto Strażaka, a 5 maja święto Leśnika. To świetna okazja do tego, aby im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę włożoną w ochronę lasów przed pożarami, tworząc wirtualną MEGA interaktywną laurkę składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez przedszkolaków i dzieci młodszych klas szkół podstawowych z całej Polski.

Również nasza szkoła włączyła się w Ogólnopolską Akcję Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów. Wystarczy namalować laurkę dla Strażaka i Leśnika na kartce formatu A4 dowolną techniką plastyczną, podpisać pracę (imię, wiek, miejscowość) oraz zapoznać się z regulaminem akcji, a następnie dostarczyć wychowawcom klas 0-3 w terminie do 27 kwietnia 2022 r. Szkolny koordynator akcji otrzymane prace prześle do Organizatorów.

Regulamin akcji – czytaj

Więcej informacji   https://straznicylasow.pl/tak-dzialamy/laurka-dla-straznikow-lasow/

Serdecznie zapraszamy!

Anna Rosołowska