9.03.2023

Gminne zawody w tenisie stołowym

W Szkole Podstawowej w Wołowicach rozegrany został gminny turniej tenisa stołowego. Rywalizowano indywidualnie i drużynowo. Bardzo dobrze spisali się w zawodach nasi uczniowie, którzy niemal we wszystkich kategoriach wiekowych zdominowali tę rywalizację i prawie w komplecie awansowali do zawodów powiatowych.

Cieszymy się, że po okresie pandemii możemy znowu uczestniczyć w zmaganiach sportowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej i zdobywać najwyższe lokaty, a zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta młodsze drużynowo:

 1. SP Czernichów (Natalia Jachymiak, Gabriela Czeremuga)

Dziewczęta młodsze indywidualnie:

 1. Natalia Jachymiak – 6a
 2. Gabriela Czeremuga – 6a
 3. Magdalena Brzyszczyk – 6a
 4. Wiktoria Żerda – 6a

Dziewczęta starsze indywidualnie:

 1. Gabriela Jurkowska – 8a
 2. Wiktoria Bigaj – 8a
 3. Martyna Pędzik – 8a

Chłopcy starsi indywidualnie:

 1. Kacper Sroka – 7a
 2. Rafał Miś – 8b
 3. Paweł Mlostek – 7b
 4. Wojciech Rakoczy – 8a

Zapraszamy do galerii