23.12.2019

Gwiazdkowy pokaz mody

W ostatnim dniu w szkole, przed bożonarodzeniową przerwą świąteczną, uczniowie klas pierwszych zorganizowali w szkolnej świetlicy wyjątkowy, gwiazdkowy pokaz mody. Specjalnie w tym celu, wspólnie z rodzicami przygotowali wyjątkowe i niepowtarzalne świąteczne stroje. Elfy i elfiki, bałwanek, śnieżynki a nawet sama choineczka zaprezentowali się przed specjalnie powołanym jury, w skład którego weszli: dyrekcja szkoły, przedstawiciele nauczycieli oraz pracowników obsługi szkoły. Oceniano kreatywność, wysiłek, estetykę wykonania kostiumów oraz ogólne wrażenie. Wybór był trudny, bowiem poziom prezentowanych strojów był naprawdę bardzo wysoki! Przyznano trzy równorzędne zwycięskie miejsca dla Damiana Łapuszka, Filipa Bednarczyka oraz Alana Sudera. Wszyscy uczestnicy pokazu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy z podziękowaniem za zaangażowanie i wkład pracy.

Zapraszamy do galerii