21.05.2020

Informacja dotycząca organizacji zajęć w szkole zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN

W związku z możliwością prowadzenia zajęć opiekuńczo wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych w klasach I – III oraz konsultacji w klasach VIII od 25.05.2020, a w pozostałych klasach od 1.06.2020 r. została opracowana „Procedura bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19” obowiązująca podczas pobytu uczniów klas I-VIII i OP w Szkole Podstawowej w Czernichowie oraz „Oświadczenie rodzica dziecka/ucznia”.
Prosimy Rodziców o zapoznanie się z dokumentami obowiązującymi w szkole. Rodzice, którzy zgłosili chęć uczęszczania dzieci/uczniów do szkoły, proszeni są o podpisanie oświadczenia i przyniesienia go do szkoły w dniu pierwszego przyjścia. Można też będzie pobrać oświadczenie przy wejściu do szkoły i podpisać je na miejscu.
Jeśli Rodzic zmieni dotychczasową decyzję dotyczącą uczęszczania jego dziecka do szkoły, proszony jest o poinformowanie wychowawcy i dyrektora przez e-dziennik.