Kiermasz Świąteczny
19.12.2017

Kiermasz świąteczny

W czwartek 7 grudnia w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie odbyły się spotkania z rodzicami połączone z kiermaszem świątecznym. Organizatorem kiermaszu był samorząd uczniowski wraz z całą społecznością szkolną. Na kiermaszu można się było zaopatrzyć w niepowtarzalne ozdoby choinkowe oraz kartki świąteczne.

Wszystkie rzeczy wykonane zostały własnoręcznie przez uczniów, ale i nauczycieli naszej szkoły i świetlicy. Podczas kiermaszu można było w świątecznej atmosferze wypić kawę i skosztować pysznych ciast, upieczonych przez wspaniałomyślnych rodziców naszych uczniów. Była to również okazja do wspólnego spędzenia czasu i okazania wsparcia potrzebującym. Pozyskane środki samorząd uczniowski przekaże, za pośrednictwem Szkolnego Koła Caritas, najuboższym osobom naszej parafii. Nie zapomnimy również o naszych kudłatych milusińskich i wesprzemy coroczną akcję krakowskiego schroniska dla zwierząt – Gwiazdka dla Zwierzaka. Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu kiermaszu z całego serca dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Czernichowie