4.11.2021

Konkurs Informatyczny Bóbr 2021

Konkurs Informatyczny Bóbr 2021 startuje 15 listopada.

Nastąpiła zmiana terminu dla wszystkich grup wiekowych: Skrzat (klasy 1-3), Beniamin (klasy 4-6) i Junior (klasy 7-8). Udział w nim jest bezpłatny, całość realizowana jest przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej Dzwonek.pl. Uczniowie muszą jedynie założyć bezpłatne konta, a następnie zarejestrować się na platformie i dołączyć do zarejestrowanej już wcześniej szkoły przy pomocy otrzymanego od nauczyciela informatyki kodu dostępu. Ważne, aby dokonać rejestracji w wymaganym terminie, tzn. do dnia konkursu.

Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do pani Lucyny Zabagło przez e-dziennik do 11 listopada br.

Szczegóły konkursu, jego regulamin i przykładowe zadania można znaleźć na stronie: www.bobr.edu.pl