29.11.2020

Konkurs “Planeta Energii” dla klas I-IV

Zapraszamy do udziału w X edycji konkursu Planeta Energii. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i nauczycieli klas I–IV szkoły podstawowej. 

Jak wziąć udział w konkursie?
Szkoła:

  • Zarejestruj się na platformie (założenie konta jest darmowe).
  • Wyślij sprawozdanie z realizacji lekcji na platformie i projektu (np. plakatu, przedstawienia, lekcji, filmu, piosenki, prezentacji itp.) związanego z tematyką Misji 2, lekcji umieszczonych na stronie PlanetaEnergii.pl (Jak segregować odpady? Co się dzieje z odpadami? Jak zapobiegać powstawaniu odpadów?).
  • Zgłoszenie konkursowe wyślij na adres e-mail konkurs@planetaenergii.pl.
  • Bardzo prosimy o przesyłanie dokumentacji w formie elektronicznej! Nie wysyłaj materiałów, makiet czy innych fizycznie zrobionych prac. Prosimy o dokumentację zdjęciową przygotowanych projektów.

Jeżeli posiadasz już konto na PlanetaEnergii.pl, wystarczy, że na adres e-mail konkurs@planetaenergii.pl wyślesz zgłoszenie konkursowe o treści: „Wyrażam zgodę na udział w IX edycji konkursu Planeta Energii i zgłaszam klasę [podaj klasę] ze Szkoły [podaj dane szkoły], a następnie prześlesz sprawozdanie na adres e-mail konkurs@planetaenergii.pl.
Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 14 grudnia 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 grudnia 2020 r. Uznanie jury zdobędą pedagodzy i uczniowie, których pomysł okaże się najbardziej ciekawy, angażujący i kreatywny. Trzymamy kciuki!

Planeta Energii – edukacyjny program Grupy Energa dla najmłodszych