8.11.2021

Kredkobranie 2021

We wrześniu bieżącego roku w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna pod hasłem „Kredkobranie”. Do udziału w akcji włączyli się uczniowie na wszystkich poziomach edukacyjnych i nauczyciele w naszej szkole, przynosząc nowe przybory szkolne. Wszystkie przyniesione rzeczy zostały starannie przeliczone i posegregowane przez członków Szkolnego Koła Wolontariatu, a następnie przewiezione we wskazane przez organizatorów miejsce, skąd wyruszą na nasze Kresy Wschodnie. Podsumowując akcję w naszej szkole, udało nam się zebrać ponad 500 sztuk przyborów szkolnych, w tym między innymi 105 zeszytów szkolnych, 70 opakowań kredek, prawie 60 bloków rysunkowych, sporą ilość plasteliny czy farb, ale również kilka plecaków i piórników oraz wiele innych.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom,  rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję przynosząc przybory szkolne oraz członkom Szkolnego Koła Wolontariatu, którzy przeprowadzili akcję.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu