24.09.2022

Kredkobranie

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci!

Pragniemy podobnie jak w ubiegłych latach włączyć się w akcję KREDKOBRANIA .Celem Kredkobrania jest pomoc najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na Kresach. Tegoroczna zbiórka odbywa się po raz piąty. Akcji towarzyszy hasło „Pokoloruj przyszłość na 5″. Akcja w naszej szkole będzie odbywać się do 29 września. Przyniesione artykuły będzie można zostawiać w “Małej szkole” oraz w “Dużej szkole” na portierni w przygotowanych pudełkach. Przypominamy, że zbierane przybory szkolne, artykuły szkolne i materiały plastyczne muszą być tylko i wyłącznie nowe i zgodne z listą, którą załączamy poniżej.

Zbieramy:

Teczki
Ryzy papieru
Pędzle

Już na starcie bardzo dziękujemy każdemu za okazane dobro i wielkie serce otwarte na drugiego człowieka!