17.09.2021

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-3 od samego rana cieszyli  się tym dniem. Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki o imieniu Vashtii, która dzięki wspaniałej nauczycielce i małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Opowiadanie o dziewczynce wzbudziło u dzieci wiele pozytywnych emocji. Podczas zajęć uczniowie opowiadali
o swoich talentach, dzięki czemu zauważyli swoje mocne strony. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji- prace plastyczne wykonane przez uczniów kredą na murze w ogrodzie szkolnym.

BYŁO KOLOROWO, „KROPKOWO” I RADOŚNIE.

Zapraszamy do galerii