Odblaskowa dyskoteka 2016
30.10.2016

Odblaskowa dyskoteka 2016

W dniu 27 października w naszej szkole było głośno, radośnie i oczywiście odblaskowo. W ramach konkursu „ Odblaskowa Szkoła” , w którym bierzemy udział odbyła się „ Odblaskowa Dyskoteka” dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Zabawa zorganizowana była przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej pod kierunkiem pani Doroty Woźniak.

Uczniowie ubrani w elementy odblaskowe tańczyli i bawili się ciekawie. Oprócz tanecznych doznań mogli wykazać się  w  zabawach przygotowanych na tą imprezę. Był to taniec na gazecie, zabawa z krzesełkami pt. „wstań – siądź”, oraz „ krążąca maskotka” , która  po zatrzymaniu muzyki, jeśli znalazła się w kogoś rękach ten odpadał. Na zakończenie imprezy wybrano „Odblaskową Królową i Króla”, którzy odtańczyli w kole wspólny taniec. Dyskoteka udała się ciekawie i mamy nadzieję, że elementy odblaskowe będą towarzyszyć uczniom w codziennym życiu.