7.05.2020

Okiem absolwenta….

Niejeden Ósmoklasista czy jego rodzic zastanawia się , co dalej po szkole podstawowej. Podpowiedzią mogą być opinie o szkołach ponadpodstawowych, którymi zechcieli się podzielić nasi absolwenci oraz zaprzyjaźnieni byli uczniowie z okolicznych szkół w Gminie Czernichów. To ciekawe historie młodych ludzi pokazujące szkoły, w których wielu uczniów klas VIII chce kontynuować naukę. Można sobie zrobić ranking najważniejszych cech „dobrej szkoły” , co pozwoli na refleksję dotyczącą podobieństw i różnic w wypowiedziach o szkołach wybieranych przez uczniów szkół podstawowych z Gminy Czernichów.
Ten materiał, by nie powstał, gdyby nie zaangażowanie wszystkich osób opowiadających o szkołach, w których się uczą bądź uczyli oraz pomocy naszej oddanej praktykantki – Agnieszki Janik
– za co wszystkim DZIĘKUJEMY !!!

Zapraszamy uczniów klas ósmych i nie tylko do galerii