Piknik Rodzinny 2022

5 czerwca 2022 r. w słoneczne popołudnie podczas Pikniku Rodzinnego ogród przy kościele w Czernichowie wypełnił się po brzegi. Wszyscy goście naszej szkolnej imprezy mogli zobaczyć i skorzystać z wielu atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, manufaktury biżuterii, wielkich baniek mydlanych, malowania twarzy, ozdobnych tatuaży, kreatywnych balonów czy fotobudki. Piknik uświetniły liczne występy naszych uczniów oraz zawody sportowe. Z kolei dla głodnych i spragnionych czekał grill oraz kawiarenka z pysznymi lodami, ciastami i napojami.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła miła i ciepła atmosfera.

Dziękujemy bardzo Księdzu Proboszczowi Janowi Czepielowi za udostępnienie przykościelnego ogrodu, Pani Danucie Filipowicz Wójt Gminy Czernichów oraz naszym sponsorom za wsparcie finansowe, jak również wszystkim Współorganizatorom, Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom za pomoc przy organizacji tej świetnej imprezy .

Zapraszamy do galerii… oraz do obejrzenia relacji z tego niezapomnianego wydarzenia: