Serdeczne podziękowania !

28 kwietnia 2022 r. w naszej szkole, podczas zebrania z rodzicami, odbył się kiermasz ciast i ciasteczek zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas i Wolontariatu. Wszystkie zebrane pieniądze (2450 złotych!!!) zostały przeznaczone na zakup bonów do Sklepu “Lewiatan”.
Bony te, zostały rozdane wśród ukraińskich rodzin naszych uczniów, które są w największej potrzebie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, Nauczycieli, Pracowników Szkoły i naszych Uczniów, którzy tak pięknie zaangażowali się w organizację tej akcji.

Dzięki Waszej szczodrości udało się zebrać tak pokaźną sumę!