25.10.2020

Ślubowanie klas pierwszych

W środę 14 października 2020 r. w dniu Święta Komisji Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny przygotowany na tę uroczystość pod kierunkiem wychowawczyń: p. Bożeny Krawackiej- kl. 1a i p. Iwony Malik- kl.1b. Następnie w uroczystej atmosferze ślubowali, że będą dobrymi Uczniami i Polakami. Będą dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość Rodzicom
i  Nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pan Dyrektor Stefan Pagacz pasował ich na uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymację szkolną oraz upominki przygotowane przez Rodziców.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam sukcesów w nauce, wytrwałości na nowej drodze obowiązków szkolnych i radości ze zdobywania wiedzy.

Zapraszamy do galerii