11.10.2022

Ślubowanie klas pierwszych

11 października 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia. W szeregi uczniów naszej szkoły wstąpiło 34 pierwszoklasistów. Zanim złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej w Czernichowie pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Dostarczyli wielu wzruszeń przybyłym na uroczystość rodzicom. Na pamiątkę przyjęcia w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej uczniowie otrzymali akty pasowania oraz upominki od rodziców. Zostały im wręczone także legitymacje szkolne i breloczki- tarcze z logo naszej szkoły.

Uczniom klas pierwszych życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Zapraszamy do galerii