Spotkanie autorskie z panią Ewą Stadtmüller

W dn. 25.10.2022 w naszej szkole na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie autorskie z panią Ewą Stadtmüller – autorką książek dla dzieci.

Panią Ewę mogliśmy gościć dzięki współpracy z panią Ewą Pajor z Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernichowie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas 2a, 3a, 3b oraz 4a. Podczas warsztatów dzieci poznały legendy polskie. Pani Ewa opowiadała ciekawe historie przy pomocy pacynek wybranych przez dzieci. Po spotkaniu można było zakupić książeczki oraz zdobyć autograf. W książkach naszej biblioteki autorstwa pani Ewą Stadtmüller również znalazły się pamiątkowe wpisy.

Pani Ewie Stadtmüller bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły.

Pani Ewie Pajor wyrażamy ogromną wdzięczność za umożliwienie nam goszczenia po raz kolejny wspaniałego gościa.

Zapraszamy do galerii…