27.01.2021

Spotkanie on-line Dyskusyjnego Klubu Książki

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się on-line, aby podzielić się wrażeniami po przeczytaniu książki pt. tytułem „Pan Jaromir i arcyzłodziej” autorstwa austriackiego pisarza Heinza Janischa.

Jako czytelnicy mogliśmy uczestniczyć w rozwiązywaniu zagadek przez lorda Hubera i jego asystenta, jamnika Pana Jaromira, którzy wyjaśnili zagadkę zniknięcia słynnego obrazu z wiedeńskiego muzeum. Dzieło to zostało namalowane przez Pietera Bruegla Starszego i nosi tytuł „Zabawy dziecięce”, odgrywa ono kluczową rolę w powieści. Dzięki temu miłośnicy sztuki też coś znajdą dla siebie.

Powieść detektywistyczna Janischa utrzymuje czytelnika w ciągłym napięciu i nie pozwala się nudzić. Przekonajcie się sami!

Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania naszego klubu.