30.11.2020

Spotkanie on-line Dyskusyjnego Klubu Książki

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się on-line, aby podzielić się wrażeniami
po przeczytaniu książki pt. tytułem „Czternasta złota rybka” autorstwa Jennifer L. Holm. Piątoklasiści mogli śledzić perypetie Ellie i jej dziadka, który ma bzika na punkcie nieśmiertelności. Dodatkowo ciekawość podsycał fakt, że ów dziadek jest nastolatkiem, rówieśnikiem Ellie. Jednak żeby się dowiedzieć, czy dziadek Melvin rozwiązał tajemnicę wiecznej młodości, musicie sami przeczytać
tę książkę. My ją z całą pewnością polecamy na długie jesienne i zimowe wieczory.
A na kolejnym spotkaniu będziemy przyglądać się losom lorda Huberta i jego asystenta, jamnika Pana Jaromira, którzy postarają się rozwikłać zagadkę zniknięcia słynnego obrazu z wiedeńskiego muzeum. Czeka nas mnóstwo wrażeń w wygodnym fotelu z kubkiem ciepłej herbaty.