19.12.2019

Świat antycznej Grecji

Mitologiczni bogowie, niesamowici herosi zawitali do naszej szkoły 19 grudnia dzięki inscenizacji pt. ,,Sen o Helladzie” przygotowanej przez PRO-ART-KRAK i INWEST-ART. W rolach głównych udział wzięli Wojciech Habela i Jacek Janczar. Przedstawienie to miało na celu, w humorystyczny sposób, przypomnieć historie o powstaniu świata, człowieka, pór roku, ale również miało uzupełnić wiedzę z historii starożytnej. Widzowie mogli wcielić się w różne postacie i zaprezentować swoim kolegom talent aktorski, odgrywając krótkie scenki z profesjonalnymi aktorami. Mimo że temat spektaklu nie był łatwy, występ podobał się wszystkim i na koniec rozległy się gromkie brawa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle w wykonaniu zaprzyjaźnionej grupy aktorskiej.

Zapraszamy do galerii