Światowy Dzień Pluszowego Misia
28.11.2017

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2017

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami aktywnie przyłączyli się do akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację „Mam Marzenie” pod hasłem „Dzień Pluszowego Misia”. Zbieraliśmy nowe maskotki, gry planszowe oraz artykuły plastyczne. Zebrane dary przekazaliśmy Fundacji. 25 listopada w Światowy Dzień Pluszowego Misia wolontariusze ofiarowali je małym pacjentom przebywającym
w Szpitalu Dziecięcym  w Krakowie.

Misją Fundacji „Mam Marzenie” jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja pragnie dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

„Więc pozwólcie dzieciom marzyć, bo cóż złego jest w marzeniach? Wszystko może się przydarzyć. A gdy marzysz, świat się zmienia”.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy.