18.11.2022

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W piątek 18 listopada 2022 r. nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, który przypada na 21 listopada.

W tym celu na korytarzu szkolnym stanęło “Drzewo Życzliwości”, na którym każdy uczeń mógł zawiesić nietypowy liść zawierający życzliwe słowa lub pozdrowienia. Te swoiste “darmowe komplementy” można również potem zerwać, by zachować dla siebie lub komuś podarować. “Drzewo Życzliwości” ma nam przypominać, że życzliwi powinniśmy być każdego dnia, a nie tylko raz w roku.

Święto to stało się również dobrą okazją do wyłonienia najbardziej życzliwych uczniów z każdej klasy oraz najbardziej życzliwego nauczyciela.

W tym dniu królował kolor żółty. Każdy uczeń z żółtym elementem garderoby nie był pytany podczas lekcji.

Zapraszamy do galerii…