Szkoła Podstawowa w Czernichowie
28.04.2016

Szkolny konkurs plastyczny „Idzie wiosna, idzie……” – rozstrzygnięty!

Konkurs Plastyczny „Idzie wiosna, idzie….” skierowany był do uczniów klas 0 – 3 szkoły podstawowej. Jego celem było rozwijanie zainteresowań plastycznych, wyobraźni i pomysłowości twórczej. W ramach konkursu złożono 31 ciekawych i kolorowych prac. Jury oceniając prace brało pod uwagę przede wszystkim walory artystyczne i estetyczne, pomysłowość, samodzielność i jej zgodność z tematyką. Wybór był bardzo trudy, jednak członkowie komisji zgodnie wybrali 8 prac zwycięskich. Jury oceniło prace w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 0 -1 oraz uczniowie klas 2 – 3.

Wyniki w kategorii klas 0 -1:                    Wyniki w kategorii klas 2 – 3:            

I miejsce: W. Żerda z kl. 0                        I miejsce: E. Kowalczyk z kl. 3a

II miejsce: F.Strączek z kl. 1a                  II miejsce: P. Bałuszek z kl. 2b    

III miejsce: E. Płatek z kl. 1b                    III miejsce: J. Dzierwa z kl. 2a

Wyróżnienie: S. Sęk z kl. 1b                    Wyróżnienie: E. Samek z kl.3a

Wystawa prac oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 21.03.2016r. podczas uroczystego „Powitania Wiosny”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy.