Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej

25 kwietnia 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej. Wydarzenie przygotowały panie: Paulina Biel i Monika Dziedzic. Swoich sił w pięknej recytacji spróbowało 17 uczestników z klas IV-VIII. W komisji konkursowej zasiadła pani dyrektor Anna Rams, pani Maria Jarosz, pani Monika Dziedzic oraz przedstawicielka samorządu uczniowskiego Natalia Jachymiak z klasy 6a.

Zwyciężyła Ada Choroszy z klasy 7a, prezentując utwór “Kot w pustym mieszkaniu”. Miejsce II zajęła Sara Brożyna z klasy 5b, a miejsce III – Zuzanna Duchnik z klasy 5a.

Komisja konkursowa wręczyła również wyróżnienia dla: Dominiki Boroń (5a), Kamili Lembas (5a), Kacpra Gondka (5a), Ignacego Kołodzieja (6a) i Julii Berdeckiej (7b).

Podczas obrad komisji uczestnicy oraz uczniowie z widowni spędzili czas na układaniu puzzli z wyklejankami autorstwa Wisławy Szymborskiej. Drużyny, które ułożyły najwięcej wyklejanek otrzymały drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii…